,

Amazon Prime Day 2023 Ne zaman?

unal.cevak avatarı

·

,

·

Amazon Prime Day
Amazon Prime Day

Amazon Prime Day, yılda bir kez gerçekleşen ve sadece Prime üyelerine özel indirimler sunan bir alışveriş etkinliğidir. Bu yılki etkinliğin tarihi henüz açıklanmadı, ancak geçmiş yıllara bakarak, etkinliğin yine yaz aylarında gerçekleşmesi bekleniyor.

Ne zaman?

İlk olarak 2015 yılında Amazon’un 20. yıl dönümü kutlamaları kapsamında düzenlenmiştir. O zamandan beri, etkinlik her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

2022 yılında gerçekleşen Amazon Prime Day, 12-13 Temmuz tarihlerinde gerçekleşmiştir. Bu etkinlik, pandemi nedeniyle iki yıldır Temmuz ayında yapılamayan Amazon Prime Day indirimleri olarak gerçekleşmiştir.

Amazon Prime Day 2023

Tarihi henüz açıklanmadı, ancak geçmiş yıllara bakarak, etkinliğin yine yaz aylarında gerçekleşmesi bekleniyor. Bu yılki etkinlik, önceki yıllardaki gibi 48 saat sürecektir.

İndirimler

Sadece Prime üyelerine özel indirimler sunan bir etkinliktir. Prime üyeleri, etkinlik boyunca indirimli fiyatlarla ürünler satın alabilirler. Prime Day Fırsatlarını nasıl takip edebileceğiniz konusunda buradan da detaylı bilgi alabilirsiniz.

önceki yıllardaki gibi birçok kategoride indirimler olması bekleniyor. Bu kategoriler arasında teknoloji, moda, ev eşyaları, mutfak gereçleri ve güzellik ürünleri yer alabilir.

2023 için Hazırlık

Satıcılar ve müşteriler için büyük bir fırsattır. Satıcılar, ürünlerini tanıtmak ve satışlarını artırmak için özel fırsatlar sunabilirler. Müşteriler ise, indirimli fiyatlarla ürünler satın alabilirler.

Amazon Prime Day için hazırlık yapmak isteyen satıcılar, önceki yıllardaki verilerini inceleyerek bütçelerini buna göre ayarlayabilirler. Ürün sayfalarını optimize ederek, müşterilerin ilgisini çekecek açıklamalar ve görseller ekleyebilirler.

Müşteriler ise, Amazon Prime üyeliği alarak etkinlikten en iyi şekilde yararlanabilirler. Prime üyeleri, etkinlik boyunca indirimli fiyatlarla ürünler satın alabilirler.

Sonuç

Amazon Prime Day, satıcılar ve müşteriler için büyük bir fırsattır. Etkinlik, her yıl yaz aylarında gerçekleşmektedir ve 48 saat sürmektedir. Satıcılar, önceki yıllardaki verilerini inceleyerek ve ürün sayfalarını optimize ederek, etkinlikten en iyi şekilde yararlanabilirler. Müşteriler ise, Amazon Prime üyeliği alarak indirimli fiyatlarla ürünler satın alabilirler.

Ayrıca ürünlerinizi de rahatlıkla güven içinde satabilmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir